Veebruarikuu alustas Tartu Tähed II etapp

2. veebruaril toimus Auras Tartu Tähed II etapp. Tihedas konkurentsis saavutasid TUKikad poodiumikohti kokku 25 korral! Kõige silmapaistvam oli Ksenia Bažanova (2009), kes tunnistas ainult võite ning saavutas neljal korral enda vanuseklassis I koha! Tüdrukule kuulusid võidud 50 meetrit vabalt, selili, rinnuli ning liblikas. Tublit tööd tegi ka Rika Erik (2010), kes ujus endavanuseklassis välja kaks esimest kohta ning seda 25 m liblikas ning 50 m vabalt.

TULEMUSED

Kõige nooremate seas saavutas võidu 25 m selilis Lisanna Kilk ning tema järel teise koha Ann Mari Mets. 25 m vabalt saavutas kolmanda koha Maribel Mäesepp.

2010 a sünd. tüdrukutest edukaim eelpool nimetatud Rika. Lisaks Rikale ujus ennast poodiumikohale Helena Kann 50 m vabalt tulles kolmandale kohale. Poistest oli edukaim Markus Persidski, kes saavutas võidu 25 m selilis ning teise koha 50 m vabalt. 25 m selilis tuli Henri Milton Stokman kolmandale kohale.

2009 a sündinute seast oli edukaim eelpool nimetatud Ksenia. Head minekut näitas ka Anette Männiste tulles 50 m liblikas teisele ning 50 m rinnulis kolmandale kohale. 50 m vabalt saavutas Ksenia järel teise koha Arabel Pedoson ning kolmanda Krete Sibul. Eliisa Paas tuli II kohale 50 m selilis. Poistest oli edukaim Andri Sirk võites 50 m vabalt ning selili. Kolmas koht kuulus poisile 50 m rinnulis. Gustav Karl Metspalu võttis võidu 50 m liblikas ning saavutas kaks III kohta (50 m vabalt ning selili). 50 m liblikas saavutas kolmanda koha Gregor Laht.

 

Õnnitleme võitjaid ning järgmiste startideni!