Rõuge triatlon

18. juulil 2010 toimunud Rõuge triatloni lastedistantsil (0,2-9-2) tuli Tartu Ujumisklubile kaks esimest, kolm teist ja kaks kolmandat kohta. Esikoha väärilised olid seekord Cevin Anders Siim (poiste C-klass) ja Tanel Kaseorg (poiste A-klass). Teise koha saavutasid Siim Holts , Rauno Variku (poiste D-klass) ja Johhanna Räppo (tüdrukute B-klass). Kolmanda koha omanikeks sellel võistlusel said Hendrik Ütt (poiste C-klass) ja Amanda Väiko (tüdrukute C-klass).Lisaks poodimuivallutajatele olid tublid ka Johannes Sikk (D-klassi IV koht) ja Henri Räppo (C-klassi V koht).
Palju õnne!

Rõuge triatloni, poolpika distantsi (1,9km ujumist, 90 km rattasõitu, 21 km jooksu) Eesti meistrivõistlused võitis Priit Ailt Hawaii Expressist.

Eesti Triatloni karikasari jätkub 24.juulil Valga triatloniga.