Valga triatlon tõi Yessile 9 medalit!

4. juulil toimus Valgas EKV V etapp, mille raames selgitati välja ka Eesti meistrid. Palavast võistluspäevast hoolimata saavutasid Yessi sportlased suurepäraseid tulemusi kolmel erineval distantsil.
0.375 + 10 + 2.5 distantsil saavutas Arseni Loginov poisid B vanuseklassis ajaga 32.18 auväärse I koha. Tea Mey läbis distantsi ajaga 42.33 ning astus poodiumi kõrgeimale astmele harrastajate arvestuses.
Noorimad triatleedid läbisid distantsi 0.15 + 4 + 1.3. Poisid C vanuseklassis võitis Kalmer Kiiver ajaga 16.12 II koha ning Gustav Metspalu ajaga 16.27 III koha. Grete Metspalu saavutas tüdrukud E vanuseklassis III koha ajaga 23.25. Emma Kiiker läbis triatloni ajaga 18.36 ning sai tasuks tüdrukud D vanuseklassis III koha.
0.75 + 20 + 5 distantsil jõudis Ander Markus Kroon finišisse ajaga 1.05.24 ning võitis selle tulemusega juunioride vanuseklassis II koha. Ville Markus Varik võitis samas vanuseklassis ajaga 1.11.40 EMV arvestuses III koha. Naised 40–44 vanuseklassis saavutas Luise Puu ajaga 2.35.09 samuti II koha.
Palju õnne kõigile võitjatele ning kohtumiseni EKV VI etapil Kosel!