Armin Angerjärv saavutas Euroopa karikaetapil 39. koha!

19. märtsil toimus Hispaanias Melillas Euroopa karikaetapp, kus võeti kõrges konkurentsis teineteisega mõõtu sprindidistantsil. Yessi klubi esindas triatleet Armin Angerjärv, kes saavutas kokkuvõttes 39. koha.
„Ujumine läks enam-vähem. Ei olnud kõige parem tunne, aga tulin suure grupi taga veest välja,“ kommenteeris Armin, kelle 750 m pikkuse ujumisdistantsi ajaks mõõdeti 9.52.
Tehniliselt raskel rattarajal toimus kahjuks kukkumine. „Rattas oli terve sõit väga raske. Rada oli tehniline ning tegin ise vea, et ennast kogu aeg grupi taha sättisin, sest selle tõttu pidin kurvidest välja sõites kõvasti rohkem tööd tegema. Viimasel ringil ka kahjuks kukkusin. Ees üks hispaanlane pidurdas liiga palju ja minu esimene jooks jäi tema tagumise jooksu taha kinni. Siis pidin viimase ringi üksi pingutama.“ 20 kilomeetrit läbis Armin rattaseljas ajaga 27.16.
„Jooksus ei olnud tunne midagi erilist, pigem oli jalg raske. Noppisin vaikselt kohti tagasi, aga väga palju käike sees ei olnud enam. Aeg ei olnud nüüd nii halb (15.55), aga vormi teades olen võimeline kindlasti paremini jooksma (eriti just triatloni sees).“
Oma võistluse võtab Armin kokku järgnevalt: „Kokkuvõttes – 39. koht, mis on ka minu Euroopa karikaetapi parim koht. Arvestades, et tunne ei olnud nii hea ja see oli hooaja esimene võistlus, siis rahuldav tulemus. Järgmiseks korraks jälle parandusi teha.“
Soovime Arminile tulevasteks võistlusteks palju edu!