Eesti Koolispordi Liidu koolinoorte sügistriatlon!

6. sept. võisteldi Tabasalus EKSL koolinoorte sügistriatlonil. Tartu Ujumisklubi sportlased jõudsid poodiumile 12-l korral (5+4+3). Võitjatena said poodiumi kõrgemale astmele astuda Kirke Kübar (1.-3. kl), Rasmus Boisen (1.-3. kl), Johan Tamm (6.-7. kl), Johannes Sikk (8.-9. kl), Cevin Anders Siim (gümn)! Mõlemal distantsil tuli üldarvestuses kaksikvõit meie klubi sportlastele, esimeses stardis pakkus Johanile tugevat konkurentsi Andres Aleksander Tammer ning III distantsil ületas Cevini järel  finišijoone Johannes Sikk. Koolide arvestuses võitis võidukarika Elva Gümnaasium!

Ervin Otto Prank (4.-5. kl)

Elva Gümnaasiumi võidukarikasse andsid oma panuse Cevin Anders Siim, Johannes Sikk, Kristina Sikk, Karolin Illus, Rauno Sammel, Carolin Tiido, Sten-Anders Aan, Alex Artur Märtmaa, Robin Mürk, Jaan-Raimund Margus ja Kirke Kool.

Kahjuks jäi kooli eest võistlemata Getriin Marii Lessingul, kes kõrges palavikus pidi võistluspäeva bussis lebades veetma :(. Võistlusrajal saatis ebaõnn Veronica Heierit, kes eksis võistlustrassil ära ja sellel korral finišisse ei jõudnudki. Vigadest õpitakse!