Eesti MV triatlonis!

28. juulil peeti Võrus Eesti meistrivõistluseid triatlonis, Tartu Ujumisklubi sportlased võitsid 6 medalit!

Eesti meistriteks krooniti Kirke Kool (T-E) ja Johannes Sikk (P-C)!

Hõbemedalid said kaela vend ja õde Cevin Anders Siim (P-B) ja Getriin Marii Lessing (T-E)! Cevin sai selle aasta esimese kaotuse just tiitlivõistlusel, vaatamata parimale ajale ujumises ning jooksus, ei suutnud ta sellel korral vastu saada kõvale ratturile Arthur Kooserile!

Pronksmedalid said kaela Marten-Hugo Kivari (P-E) ja Vanessa Potagin (T-D)!

Meie klubi eliidi arvestuses saavutasid Siim Holts VII koha ning Karel Viigipuu 14. koha! Karelil oli distantsi II jooksuaeg, temast oli jooksus kiirem vaid Marko Albert! Siim väljus veest kolmandana!

Ebaõnn tabas täna Rauno Varikut, kes koos kolme sportlasega läbisid jooksuringi valesti ning nad diskvalitseeriti, sinna jäi hõbedane medal :(! Ida-Tuule Jõgi medališansi kustutas aus sportlaslik käitumine, suures pundis ei märgatud väikest punast poid ning tema oli oma grupis üks ainsaid, kes käsu peale tagasi ujus ning trassi määruste vastaselt läbis, teisi küll hoiatati trahvisekunditega, kuid kahjuks ei suudetud kõiki patustajaid tuvastada ja trahvisekundeid ei antud kellelegi :(.

Karikaarvestuses on esikolmiku kohad juba taganud Kirke Kool (T-E I koht), Cevin Anders Siim (P-B I koht), Johannes Sikk (P-C II koht) ja Marten-Hugo Kivari (P-E III koht)! Kõikide teiste kohad lõpparvestuses selguvad viimase karikaetapi järgselt, mis toimub 11. augustil Elvas!

TULEMUSED!