EKV II etapp tõi Yessile palju medaleid

6. juunil toimus Järva-Jaanis EKV II etapp, kus triatleedid said üksteisega mõõtu võtta kolmel distantsil. Ka Yessi spordiklubi oli pjedestaali kõrgeimatel astmetel esindatud.

TULEMUSED

0.375 + 10 + 2.5 distantsil saavutas Arseni Loginov ajaga 34.37 poisid B vanuseklassis III koha. Tea Mey jõudis harrastajate arvestuses ajaga 44.33 auväärsele II kohale.

0.15 + 4 + 1.2 distantsil olid stardis noorimad sportlased ning tüdrukute E vanuseklassis sai Grete Metspalu ajaga 22.00 II koha ning Arlene Raudva ajaga 23.49 III koha. Tüdrukud D vanuseklassis võitis esimese koha Emma Kiiker ajaga 17.55. Poisid C vanuseklassis jõudis Kalmer Kiiver ajaga 15.19 II kohale.

0.75 + 20 + 5.2 distantsil startisid klubi vanimad sportlased. Ander Markus Kroon saavutas juunioride vauseklassis II koha ajaga 1.05.18 ning Ville Markus Varik III koha ajaga 1.08.13. Meeste 20–24 vanuseklassis hoidis Yessi lippu kõrgel Armin Angerjärv, kes saavutas ajaga 59.40 II koha. Naiste 25–29 vanuseklassis astus Anette Zukker pjedestaali kõrgeimale astmele (aeg 1.11.04). Luise Puu jõudis finišisse ajaga 1.16.56 ning saavutas sellega 40–44 vanuseliste naiste arvestuses I koha.

Palju õnne kõigile võitjatele ja kohtumiseni EKV III etapil Valgjärvel!