EMV grupis on toimunud muudatused!

Tartu Ujumisklubi kõige teenekamas grupis (Eesti meistrivõistluste grupis) on toimunud suuri muutusi. Sel hooajal ei treeni ega võistle meie klubi alt kolm sportlast, kuid on liitunud üks uus neiu.

Andri Aedma, kes on treeninud TUKi eest aastaid, siirdub treenima Audentese Spordiklubisse. Andri on paar aastat seal treeninud kooli kõrvalt, kuid nüüd, kui kool on läbi, viib ta tee sinna tagasi, kuid nüüd lõplikult. Andri saavutused TUKi eest on muljetavaldavad – kokku on noormees võitnud Eesti meistrivõistlustelt 81 medalit! 25 neist on võidetud absoluut vanuseklassis. Andri põhidistantsideks on vabaltujumise lühemad distantsid.

Laura Tolmats ning Karl Johann Luht on kolinud Tallinnasse ning seetõttu vahetanud TUKi Tallinnas tegutseva Garant Spordiklubi vastu. Laura on TUKi eest ujudes võitnud kokku 72 medalit. Üle poolte medalitest on Laura võitnud absoluutklassis ning neist kuldseid on 20! Laura nimel on 200 liblika eesti rekord lühikesel rajal ning seda aastast 2012! Laura praegune põhiala on vabaltujumine.

Karlil on EMV medaleid kokku 70. Neist 27 on võidetud absoluut vanuseklassis ujudes. Karli põhialaks on kujunenud selili. Kõik kolm on  Tartu Ujumisklubi rekorditabelis korduvalt esindatud.

Meiega on liitunud Garandi spordiklubist sportlane Katrin Zaitseva, kes juba sel suvel esindas meie klubi triatlonis ja duatlonis ning saavutas suurepäraseid tulemusi. Sellest hooajast treenib ning võistleb Katrin TUKi eest ka ujumises.

Soovime kõigile ujujatele edu ja rekordeid ujumises algaval hooajal!