Esimesed Eesti MV teatetriatlonis!

25. juunil toimusid Paides esimesed Eesti Meistrivõistlused teatetriatlonis. Tartu Ujumisklubi I meeskond võitis pronksmedali. Pronksise meeskonna liikmed olid Maria Luht, Ekke-Kaur Vosman, Marta Kotkas ja Cevin Anders Siim.  Vanuseklassidele eraldi arvestust ei peetud, noored võistlesid absoluutvanuseklassis.

Palju õnne!

Üldarvestuses oli Tartu Ujumisklubi I meeskond neljas, kuid Eesti Meistrivõistluste arvestusse läksid ainult võistkonnad, kus kõik liikmed kuuluvad klubisse, mis on Eesti Triatloni Liidu liikmesklubi, üldarvestuses teiseks tulnud meeskonna liikmed kuulusid kahte erinevasse klubisse.

Kiitust väärivad ka meie II võistkonna liikmed Merle Sirje Tael, Hendrik Ütt, Triin Raudla ja Mati-Markus Kullamäe. Liivi Mall Pari võistles segavõistkonnas koos kahe Venemaa noormehe ning Tabasalu Triatloniklubi liikme Karin Kallasega, kiitus temalegi!

Meie triatleetidest suurem osa võistleb nüüd kolmel järjestikusel päeval ujumise Eesti Meistrivõistlustel, 2. ja 3. juulil osaleme avaveeujumise seeriaetappidel ning 10. juulil on Valgas III karikaetapp triatlonis.

Ees ootab sportlik suvi!