Klubi edukaimad triatleedid- Ander Markus Kroon

Tänasel kuumal suvepäeval tutvustame teile hetkel Noored A klassis võistlevat väga sihikindlat triatleeti Ander Markus Kroon-i! 

Ander Markuse triatlonitee sai alguse 2012.aastal Tõrva triatlonil. Aasta hiljem liitus ta triatlonitreeningutega ja hakkas sellega tõsisemalt tegelema. Nüüdseks on Ander tegelenud triatloniga juba 7 aastat. 

Enda suurimateks saavutusteks peab Ander Markus 2015.a ja 2017.a Duatloni EMV pronksi, 2017.a triatloni ja duatloni karikasarja kolmandat kohta ja Baltic Cup 2016 Noored B kolmandat kohta. 

Eelmisel hooajal oli Ander Markusel plaan võita medal duatloni EMV ja olla karikasarjas poodiumil, mis ka õnnestus. Lisaks suutis ta saavutada triatloni karikasarjas 3.koha, mis tuli talle endale suure üllatusena ja oli kindlasti boonuseks ning andis veel enam motivatsiooni. 

Triatloni hooaeg hakkab küll vaikselt läbi saama, aga ees on ootamas veel kaks väga tähtsat starti: 4.08 Balti Meistrivõistlused triatlonis ja 12.08 Riga ETU Junior Cup. Nendel võistlustel tahab Ander Markus kindlasti hästi esineda.

Nagu ilmselt iga tõsine sportlane, unistab ka Ander Markus olümpiamängudele pääsemisest. Kõigepealt treenib ta aga selle nimel, et jõuda noortekoondisesse ja teha head võistlused rahvusvahelisel tasandil. Vaadates ette juba järgmisele hooajale, tahaks ta kindlasti võita medali nii triatloni kui ka duatloni EMV ja olla mõlema ala arvestuses ka karikasarjas poodiumil.