Klubi edukaimad triatleedid- Armin Angerjärv

Triatloni hooaeg on täies hoos ja seetõttu tahaksime teile tutvustada TUK’i edukamaid triatleete!

Esimesena on luubi all meie väga sihikindel ja tubli 18-aastane Armin Angerjärv, kellelt uurisime tema karjääri alguse, saavutuste ja eesmärkide kohta.

Armini tee triatlonis algas ilmselt sarnaselt paljudele teistele noortele – tema kodukandis korraldati triatloni võistlus, millest Armin huviga osa võttis. Sealt edasi avastas ta, et üks tema sugulane tegeleb triatloniga ning just tema kutsus Armini triatloni treeningutele. Esialgsest huvist kasvas välja eluviis.
Enda suurimateks saavutusteks peab Armin 2017. aasta hooaja karikasarja võitu, mis oli ka tema mulluse hooaja eesmärgiks. Lisaks peab Armin üheks oma seniseks suurimaks saavutuseks ka 2018. aastal Ukrainas saavutatud 34. kohta. Lõpuks kindlustas Paide triatlonil saavutatud juunioride teine tulemus talle koha Juunioride Euroopa Meistrivõistlustele 2018– Paide triatlon oli juunioride jaoks kvalifikatsioonivõistlus, kus kaks parimat lunastasid endale pääsme Juunioride Euroopa Meistrivõistlustele. Lisaks sellele osales Armin äsja toimunud Eesti MV Kergejõustikus, kus saavutas M U20 5000m jooksus hõbemedali!
Tuleviku vaadetest räägib Armin nii palju, et esmane eesmärk on saavutada EM’il võimalikult hea tulemus, mille nimel tehakse praegu suurt tööd, ning sealt edasi on eesmärk pääseda Juunioride Maailmameistrivõistlustele.

Soovime Arminile edukat hooaega ja eesmärkide täitumist!

Foto: Jüri Suurkivi