Kokkuvõte Balti MVst ning ETU junior cupist

13. augustil toimusid Riias Balti MV triatlonis ning ETU junior cupil, millest võtsid osa ka TUKi triatleedid.

TULEMUSED

TULEMUSED

Balti meistrivõistlused olid meie klubile väga edukad. Kõige noorematest saavutasid N11 vanuseklassis Johanna Kübar 2. koha ja M9 vanuseklassis oli poodimi kolmandal astmel Roobert Teder.
 
Järgmises stardis tegid Johan Tamm ja Mari Mai Ruus tõelise jõudemonstratsiooni. Johan võitis M15 vanuseklassi ja oli parim ka M17 vanuseklassi noormeestest. Mari Mai võistles N13 vanuseklassis, kuid võitis nii N15 kui ka N17 vanuseklassi tüdrukuid.
 
Meie klubist oli seekord arvukas seltskond kaasa tegemas ETU junior cupil. 4 noormeest Risto Holtsmeier, Mart Leo Ruus, Armin Angerjärv, Johannes Sikk. Viimane neist on juba vana kala, aga esimesed kolm tegid debüüdi sellise klassiga võistlusel. Johannes saavutas kõrge 9. koha, mis on senise karjääri parim. Johannes suutis peagrupis kenasti olla ning lõpus ka oma gruppi jooksuga võita. Mart Leo näitas sitket vormi rattadistantsil, kuid tegi sellega pisut liiga jooksudistantsiks ning tasuks 30. koht. Armini võistlusest on kõige enam kahju, kuna ta sai 46 juuniori konkurentsis viimasena stardikohta valida (loe: ei saanud valida), siis 5 poissi, sealhulgas Armin, suutsid suurema ringiga esimese poi peale ujuda. Armin kokkuvõttes 32. ja Risto 33. kusjuures neid jäi lahutama 3 sekundit. Risto näitas kenat grupisõiduoskust.

 

Palju õnne ning järgmiste startideni!