Uue hooaja avastardid Tartu MVl

2017/2018 ujumishooaeg on alanud ning esimene kodune võistlus maha peetud. Sel pühapäeval, 17. septembril toimus Auras Tartu linna meistrivõistlused, kus selgitati välja linna parimad ujujad erinevatel aladel. TUKikaid oli stardis 53 ning neist 9 ujusid end poodiumikohale. Üheksakesi suudeti võita kokku 29 medalit! Lisaks tuli TUKi segavõistkond 4×50 meetrit kombineeritud teateujumises Tartu meistritekst!

TULEMUSED

GALERII

Karel Seli on sel hooajal 4kordne Tartu meister ning seda 100 meetrit vabalt, liblikas, rinnulis ja 200 meetrit kompleksis. Lisaks kuulub talle 100 m selili II koht ning ujus ka võidukas segateatevõistkonnas.

Laura-Liis Valdmaale kuulub kolm Tartu linna meistritiitlit 100 meerit rinnulis, selilis ning 200 m kompleksis. Lisaks oli tuli 100 meetrit liblikujumises teisele ning 100 m vabalt kolmandale kohale. Absoluut vanuseklassi medalid kindlustasid Laurale ka esikolmiku koha tüdrukute vanuseklassis(2003 a sünd. ja nooremad). Lisaks kõigile individuaalstartidele ujus Laura ka võidukas teatevõistkonnas.

Kahekordne linna meister on sel hooajal Grete Lucia Kruuse ning seda 100 meetrit vabalt ning liblikas. Lisaks kuulub neiule 100 m selili II koht ning ujus ta ka teatevõistkonnas.

Neljas teatevõistkonna liige oli Robert Roose, kes individuaalis saavutas 100 meetrit liblikas napi teise koha Kareli järel.

Lisaks Laura-Liisile saavutas esikolmiku kohti nii tüdrukute kui ka absoluutarvestuses Kirke Kübar. Kirke saavutas III koha absoluutarvestuses 100 meetrit rinnulis(tüdrukute teine) ning 200 m kompleksis(tüdrukute kolmas). Lisaks saavutas kirke 100 m liblikas tüdrukute arvestuse kolmanda koha.

Absoluutvanuseklassis tuli veel teiste hulgas teisele kohale Diana Päslane 100 m rinnulis.

Nooremate vanuseklassis saavutas Ida Tuule Jõgi 100 meetrit rinnulis III koha, Sken-Sander Pille 100 m liblikas II koha ning Georg Oper 100 m rinnulis II koha.

Õnnitleme võitjaid ning järgmiste startideni!