Triatloni EKV III etapp tõi Yessile 5 medalit!

13. juunil toimus Valgjärvel EKV III etapp, kus sportlased said ennast proovile panna supersprindidistantsil. Lastedistantsil (0.175 – 5 – 1.1) jõudsid Yessi sportlased poodiumile koguni viiel korral.

TULEMUSED

Tüdrukud D vanuseklassis saavutas Emma Kiiker ajaga 23.03 II koha. Noorimate ehk tüdrukute E vanuseklassis jõudis Arlene Raudva ajaga 28.26 II kohale. Ka Yessi poisid näitasid kiiret minekut ning poisid C vanuseklassis võitis Kalmer Kiiver II koha ajaga 19.31 ja Gustav Karl Metspalu III koha ajaga 19.44. Poiste E vanuseklassis jõudis Marten Miljukov II kohale ajaga 26.15.Põhidistantsil (0.375 – 10 – 2.5) saavutas Arseni Loginov poisid B vanuseklassis ajaga 33.27 II koha. Juunioride arvestuses võidutses Ander Markus Kroon ajaga 31.28 ning kolmanda koha väärilise ajaga (34.33) jõudis finišisse Ville Markus Varik. Armin Angerjärv võitis meeste 20–24 vanuseklassis II koha ajaga 29.29. Meeste 25–29 vanuseklassis hoidis Yessi lippu kõrgel Karl Kristofer Kurruk, kes saavutas ajaga 37.27 II koha. Naiste 25–29 vanuseklassis tuli võitjaks Anette Zukker ajaga 35.21. Naiste 40–44 vanuseklassis saavutas Luise Puu I koha ajaga 39.09 ning Tea Mey naiste 45–49 vanuseklassis II koha ajaga 43.10.

Samadel distantsidel oli sportlastel võimalik ka Kanepi rahvatriatlonil osaleda. Rahvatriatloni lastedistantsil võitis 11–12-aastaste tüdrukute arvestuses Helena Kann I koha ajaga 27.05. Kuni 10-aastaste poiste seas saavutas võidu Richard Toomas Tammaru ajaga 27.08, II koha sai ajaga 31.49 Karl Kasemets ja III koha Georg Kasemets ajaga 34.09. 15–18-aastaste meeste kategoorias jõudis Hugo Markus Kelk II kohale ajaga 34.34 ning 19–29-aastaste meeste arvestuses võidutses Ander Markus Kroon. Rica Veevo võitis 15–18-aastaste naiste arvestuses III koha ajaga 37.36 ning 19–49-aastaste naiste seas jõudis Tea Mey II kohale.

Yessi sportlased asusid ka võistkondadena starti ning meeskond koosseisus Gustav Karl Metspalu, Martin Metspalu ja Kalmer Kiiver saavutas ajaga 32.15 II koha.Kõik tulemused on leitavad järgneva lingi alt: https://my.raceresult.com/167145/results

Palju palju õnne kõigile võitjatele ning kohtumiseni EKV IV etapil Viljandis!