MARILIIS
PAAS

EOK V ujumine

12.04.1993

+372 56916119

mariliis@yess.ee

TÜ, Lasteaiaõpetaja

Don’t stop when you are tired, stop when you are done.

Tänu Mariliisile on täna võimalik Otepää lastel Yessi suurde perre kuuluda. Nimelt tõmbas ta igapäevase Tartusse sõitmise asemel käima ujumiselu Pühajärve ujulas. Tänaseks on lisaks mitmele veesõprade rühmale lisandunud suusapealinna ka ujumise spordirühm. Kui veel ise ujuja olles ei kujutanud Mariliis treeneriks hakkamist ettegi, siis nüüd on ta oma otsusega väga rahul ja kindlasti jätkab seda, mida teeb – veel paremini, veel suuremate sihtide ja eesmärkidega! Olles oma spordiaastatel üks parimaid Eesti liblikujujaid, on Mariliis oma auhinnakappi kogunud kamaluga nii Eesti kui ka Baltimaade meistritiitleid.

TATJANA
MANNIMA

EOK IV murdmaasuusatamine

10.01.1980

+372 5563 2151

tatjana@yess.ee

Jaroslavli Riiklik Pedagoogikaülikool, Kehaline kasvatus ja sport

Tasa sõuad, kaugele jõuad

Otepääl on treener Mariliisile suureks abiks treener Tatjana, kes jõudis Yessini tänu oma tütre treeningute – tütar treenib Mariliisi käe all. Tatjana on üldsusele teade kui Eesti naissuusataja, kes on osalenud kolmedel olümpiamängudel, 2013. ja 1015. aasta Fis Marathon Cupi võtja, 2005. ja 2015. aasta Tartu maratoni võitja ning Eesti parim naissuusataja 2008., 2015., 2017. ja 2018. aastal! Kuigi suusatamiskarjäär on jäänud seljataha, treenib Tatjana siiski süstemaatiliselt nii joostes, rulluisutades, rattaga sõites ning ujudes.

Tatjana peab ennast rõõmsameelseks, kohusetundlikuks ja abivalmiks. Ta annab ÜKE treeninguid Yessi väikeste ja suurte Otepää spordirühma lastele. Enim naudib treeneriameti juures jälgida laste arengu protsessi. Tulevikuplaaniks peab arenemist treenerina nii ujumises kui ka suusatamises.